Po raz drugi siatkarki SOS. z PG nr 5 pierwsze w województwie

W Kraśniku w dniach 12-13.12.2015r odbył się  II Turniej o Mistrzostwo Województwa w Piłce Siatkowej Młodziczek, w którym uczestniczyło 15 zespołów z województwa lubelskiego.

Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki” uczennice  Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego działającego w PG Nr 5 w Białej Podlaskiej, które w turnieju zajęły  I i IV miejsce   Pierwszy zespół „Szóstki”  w eliminacjach pokonał:  Salos Lublin 2 : 0, UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 2 : 0,  SKS „Szóstka” II  2 : 0. W półfinale pokonał UKS Remis Świdnik 2 : 1, a w finale o pierwsze miejsce pokonał TPS Lublin 2 : 0

Na zakończenie rozgrywek wyłoniono  najlepsze zawodniczki turnieju, wśród których znalazły się  3 siatkarki SOS. z PG Nr 5 w Białej Podlaskiej.

Przed naszymi zawodniczkami jeszcze dwa turnieje wojewódzkie, które odbędą się w Białej Podlaskiej w dniach 30-31.01.2016r