MŁODZICZKI „SZÓSTKI” W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI

W Świdniku w dniach 24-25.03.2018 r. odbył się IV Wojewódzki Turniej Młodziczek w piłce siatkowej. Był to już ostatni turniej podsumowujący całą ligę. Bardzo dobrze spisały się siatkarki „Szóstki”, które są uczennicami SP6, PG 5 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego.

W eliminacjach pokonały 2 : 0 SL Salos Kalina Lublin, TKS Tomasovia I Tomaszów Lubelski i MKS I Kraśnik. W półfinale wygrały 2 : 1 z MKS II LO/Tempo Chełm natomiast w finale przegrały 2 : 0 z MKS Avia Świdnik I. Dziewczęta w IV Turnieju zajęły drugie miejsce natomiast w Wojewódzkiej Lidze Młodziczek zdobyły brązowy medal i awansowały do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 27-29.04.2018, a gospodarzem będzie mistrz województwa mazowieckiego.