I Wojewódzki Turniej Nadziei Olimpijskich w Chełmie. 3 miejsce Kraśniczan.

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniach 31.09-01.10.2017 w Chełmie odbył się pierwszy Turniej Nadziei Olimpijskich w piłce siatkowej chłopców w kategorii "Młodzik". 

Siatkarze MKS Kraśnik zdobyli 3 miejsce i tym samym dobrze rozpoczęli zmagania boiskowe w tym sezonie. Trofeum za zajęcie najniższego miejsca na podium odebrał kapitan zespołu Kacper Ryba, natomiast wyróżniającym się zawodnikiem drużyny w tych rozgrywkach został przyjmujący Dawid Cieślik. Trenerem drużyny jest Michał Wojcieszkiewicz. Skład drużyny: Ryba Kacper, Cieślik Dawid, Sadowski Bartłomiej, Skica Adam, Kawa Karol, Mikusek Sebastian, Kołtun Kamil, Nakonieczny Dawid, Tryka Bartłomiej, Szymula Michał. Kolejny turniej o miano najlepszej drużyny w województwie lubelskim odbędzie się w Kraśniku w listopadzie, szczegóły niebawem - serdecznie zapraszamy!!! 

Wszystkie drużyny jakie znalazły się na podium, na co dzień reprezentują Siatkarskie Ośrodki Szkolne w kolejności: I miejsce: UKS "Serbinów" Biała Podlaska (trener Sobieraj Maciej/ Wasiak Paweł); II miejsce TPS Lublin (trener: Kołodziejczyk Maciej); III miejsce MKS Kraśnik ( trener: Wojcieszkiewicz Michał).

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice