Finał wojewódzki Świętokrzyskie Mini Volley Cup

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W dniach 14 i 15 czerwca w hali Legionów oraz w hali przy ZSP nr 1 w Kielcach odbyły się wojewódzkie turnieje finałowe Świętokrzyskiego Mini Volley Cup. Do turniejów finałowych zakwalifikowało się po 8 najlepszych drużyn w każdej kategorii wiekowej wyłonionych z ponad 20 turniejów eliminacyjnych. W turniejach finałowych wzięło udział ok 250 zawodników i zawodniczek wraz z trenerami, a w turniejach eliminacyjnych ponad 4000. W turniejach brała udział Akademia S.O.S. przy SP 25 w Kielcach oraz Akademia S.O.S. przy SP 24 w Kielcach.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkową koszulkę, a najlepsze drużyny puchary, medale, dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe.

Projekt Świętokrzyskie Mini Volley Cup realizowany był przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego  Województwa Świętokrzyskiego oraz Urzędu Miasta Kielce. Ambasadorami projektu są reprezentanci kraju, byli siatkarze kieleckiego klubu Mateusz Bieniek i Marcin Komenda, a koordynatorem trener Dariusz Daszkiewicz – koordynator wojewódzki S.O.S.

Gośćmi turniejów finałowych byli Jacek Kowalczyk, Dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu  i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Leszek Wnętrzak, Kierownik Oddziału Kultury Fizycznej i Turystyki Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego oraz Ryszard Mańko Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach.

KLASYFIKACJA TURNIEJU FINAŁOWEGO CHŁOPCÓW:

KLASY III:

1.    Olaf Serafin – SP Mirzec

2.    Dominik Pierzyna – SP Dobromierz

3.    Nikodem Rak – SP Dobromierz

4.    Antoni Chłodnicki – SP 24 Kielce

5.    Jakub Grdeń – Plas Kielce

6.    Karol Stelmaszczyk – SP Chęciny

7.    Jan Majcherczyk – SP 15 Kielce


KLASY IV:

1.    Plas Kielce zespół 2

2.    SP Mirzec zespół 1

3.    SP Busko

4.    SP 24 Kielce

5.    Plas Kielce zespół 1

6.    Czarni Połaniec

7.    SP 33 Kielce

8.    SP Mirzec zespół 2

MVP: Wojciech Toporkiewicz


KLASY V:

1.    SP Dobromierz

2.    SP Busko-Zdrój

3.    SP 34 Kielce

4.    Plas Kielce

5.    SP 33 Kielce

6.    SP 9 Kielce

MVP: Michał Czupryński


KLASY VI:

1.    SP Mirzec zespół 1

2.    SP Mirzec zespół 2

3.    SP 24 Kielce

4.    SP 9 Kielce

5.    SP Busko-Zdrój

6.    Plas Kielce

7.    SP 33 Kielce

MVP: Igor Serafin



KLASYFIKACJA TURNIEJU FINAŁOWEGO DZIEWCZĄT:


KLASY III:

1.    Amelia Jaśkowska – SP 9

2.    Lena Wójcik – Victoria Kazimierza Wielka

3.    Emilia Depta – SP Dobromierz

4.    Małgorzata Suwała – SP Ćmińsk

5.    Aleksandra Stefańska – SP Ćmińsk

6.    Maja Szybalska – SP Ćmińsk

7.    Kamila Stanisz – SP Dobromierz

8.    Magdalena Zachariasz – Plas Kielce


KLASY IV:

1.    SP Ćmińsk zespół 1

2.    Victoria Kazimierza Wielka zespół 1

3.    SP 34 Kielce

4.    SP Dobromierz zespół 4

5.    SP 25 Kielce zespół 4

6.    SP Ćmińsk zespół 2

7.    SP 25 Kielce zespół 1

8.    Victoria Kazimierza Wielka zespół 3

MVP: Zuzanna Olczyk


KLASY V:

1.    SP Kluczewsko zespół 1

2.    Gala Skarżysko

3.    SP Kluczewsko zespół 2

4.    SP Ćmińsk

5.    Plas Kielce

6.    SP 25 zespół 5 Kielce

7.    SP 25 zespół 4 Kielce

8.    SP 34 Kielce

MVP: Wiktoria Łęcka


KLASY VI:

1.    SP 25 Kielce zespół 1

2.    Gala Skarżysko zespół 1

3.    SP 25 Kielce zespół 2

4.    SP 34 Kielce

5.    SP 25 zespół 3

6.    SP 25 zespół 4

7.    Gala Skarżysko zespół 2

MVP: Natalia Nadrzewia



DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice