SZKOLENIE WOJEWÓDZKIE SOS POLICE 15.10.2018

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W poniedziałek 15 października br. odbyło się w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach Kursokonferencja Szkoleniowa Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Organizatorami Kursokonferencji byli: ZS SOS Police, Wydział Trenerski PZPS, Wydział Szkolenia ZZPS. Szkolenie miało główne charakter praktyczny i zostało przygotowane przez pion męski ZS SOS Police.

Tematyka Kursokonferencji: 

1. Sprawność ogólna i specjalna siatkarza  

2. Analiza gry w systemie blok - obrona.

W II części szkolenia miało dojść do spotkania z II Trenerem Rep. Polski - Michałem Gogolem, który miał się podzielić spostrzeżeniami szkoleniowymi z zakończonych mistrzostw świata ale niestety zmiana planów treningowych jego zespołu klubowego ze Szczecina nie pozwoliła mu dotrzeć do Polic. Być może najbliższa okazję będzie podczas Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Kadetów.

W Kursokonferencji udział wzięli Nauczyciele i Trenerzy ze Szkół realizujących Projekt Siatkarskich Ośrodków Szkolnych oraz klubów woj. zachodniopomorskiego. Po Szkoleniu odbyło się spotkanie informacyjne związane z realizacją zadań zleconych przez Biuro SOS, które moderował Z.Gogol - Koordynator Wojewódzki SOS.
DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice