Spotkanie trenerów nauczycieli S.O.S. Wielkopolska chłopcy

Cele jakie postawiliśmy sobie dla usprawnienia i realizacji Programu od stycznia 2018 do czerwca 2018 oraz od września i rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019 :

1.    Zwiększenie liczby szkół podstawowych/klas siatkarskich chłopców uczestniczących w Programie S.O.S. w województwie wielkopolskim.

2.    Podniesienie potencjału klas uczestniczących w Programie S.O.S. (dodatkowe nabory).

3.    Reaktywacja klas siatkarskich chłopców w szkołach podstawowych w Nowym Tomyślu i Wrześni oraz Murowanej Goślinie realizujących program S.O.S.

4.    Przygotowanie wojewódzkiego systemu szkolenia w piłce siatkowej chłopców z wiodącą rolą Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Pile oraz Zespołu Szkół Geodezyjno-Drogowych z Poznania, w których realizowany jest program S.O.S.

5.    Popularyzacja Programu S.O.S. w szkołach podstawowych w Wielkopolsce.

W ciekawej i bardzo merytorycznej dyskusji zabierali głos przedstawiciele z ośrodków w Krotoszynie, Wrześni, Nowym Tomyślu, Poznania, Piły i Murowanej Gośliny.

Wnioski i uwagi skrzętnie notował i z uwagą wsłuchiwał się Koordynator Regionalny - Północ Krzysztof Felczak, a całość prowadził Koordynator Wojewódzki Grzegorz Witkowski.

Gościnnie przybył również Koordynator Wojewódzki zajmujący się ośrodkami S.O.S. dziewcząt w Wielkopolsce Janusz Polaszek. Warto podkreślić jak wynikało z wypowiedzi KR, że ilość pracujących klas i ośrodków SOS dziewcząt w Wielkopolsce jest największa w całej Polsce.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice