Konsultacje kadry U16-U17

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

W Łebie od 18 do 22.02.2018 r. po raz czwarty spotkali się chłopcy z rocznika 2003 będący  członkami kadry U-16/U-17. W zgrupowaniu wzięło udział 18 zawodników. Konsultacje mają na celu przygotowanie się do Mistrzostw EEVZA – pierwszej rundy eliminacji Mistrzostw Europy do lat 17. Jak podaje oficjalna strona EEVZA turniej eliminacyjny odbędzie się w terminie 13-16.12.2018 w Armenii.

W trakcie tej akcji szkoleniowej zawodnicy łączyli dotychczas przepracowane elementy we fragmenty gry. Zwieńczeniem zgrupowania był start zawodników Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej w Łebie (od 23 do 25 lutego) . Jak się okazało rywalizacja ze starszymi o dwa lata kadetami wypadała bardzo obiecująco. Kadrowicze zagrali wiele emocjonujących spotkań z wymagającymi przeciwnikami min. Treflem Gdańsk, Jastrzębskim Węglem, SUKS Suwałki czy NTS Trójka Nakło. Ostatecznie podzielona na dwa teamy reprezentacja uplasowała się na 9 i 11 miejscu w gronie 20 drużyn.

Zajęcia oraz drużyny kadrowe prowadzili trenerzy Ariel Fijoł, Artur Kulikowski, Artur Sierzchuła oraz fizjoterapeuta Krzysztof Wróbel.


DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice