KONSULTACJA KADRY WOJ. POMORSKIEGO CHŁOPCÓW 2006 I DZIEWCZĄT 2007 W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

  • Publikacja posiada podłączone galerie zdjęć

2 marca 2019 roku w hali sportowej PSP 3 w Starogardzie Gdańskim odbyła się konsultacja Kadry woj. pomorskiego chłopców 2006 i dziewcząt 2007. W spotkaniu szkoleniowym uczestniczyło 18 chłopców i 24 dziewczynek ze wszystkich ośrodków SOS w woj. pomorskim oraz z klubów i szkół partnerskich. Celem konsultacji był wybór po kilku przedstawicieli z województwa do Kadry Regionu Północ. Konsultacja Kadry Regionu Północ zaplanowana jest w Pile.

W konsultacji w Starogardzie Gdańskim uczestniczył Koordynator Regionu Północ - Trener Krzysztof Felczak, Koordynatorzy wojewódzcy - S. Kwiatkowski i W. Stopow, trenerzy ze wszystkich Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w woj. pomorskim, a także duża rzesza rodziców.

Podczas kilkugodzinnego spotkania odbył się krótki trening, przeprowadzone zostały sprawdziany techniczne i motoryczne, a na zakończenie uczestnicy obserwowani byli w krótkiej grze.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom i pozdrawiamy siatkarską rodzinę w całej Polsce - Trenerzy SOS PSP 3 Starogard Gdański.

DzieciMłodzieżNauczycieleBazy szkoleniowe - Akademie SOSBazy szkoleniowe - Szkoły PatronackieFacebook Młodzieżowej Akademii Siatkówki oraz Akademii Polskiej SiatkówkiRodzice