Podopieczni nauczycieli SOS. najlepsi w Białej Podlaskiej

Dnia 20.01.2015r. w ZSO nr 2 w Białej Podlaskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Finał Rejonu w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „trójki” i „czwórki”. Jest to drugi turniej w tym tygodniu zorganizowany przez BSZS i nauczycieli SOS. pracujących w PG nr 5.

W rozgrywkach startowały najlepsze drużyny z 5 powiatów. Młode siatkarki SP 6 z Białej Podlaskiej nie miały sobie równych, nie przegrały żadnego seta i zajęły I miejsce w dwóch kategoriach wiekowych, awansując do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się  dnia 27.01.2015r. w Opolu Lubelskim.

Uczennice SOS. zapewniły obsługę sędziowską. Zwycięskie drużyny nagrodzone zostały pucharami
i dyplomami. Nauczyciele SOS. obserwowali zawodniczki uczestniczące w turnieju pod kątem naboru do klasy I PG nr 5.