Mistrzostwa Gimnazjów w Mińsku Mazowieckim

Dziewięć zespołów, cztery męskie i pięć żeńskich, dnia 17.02.2015 r. wzięło udział  w Mistrzostwach Gimnazjów Miasta Mińsk Mazowiecki w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców.

Mistrzyniami miasta wśród dziewcząt zostały podopieczne trenerki Ewy Dobrodziej, uczennice II klasy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, które reprezentują Gimnazjum Miejskie nr 1 im. Generała Władysława Andersa. W barwach mińskich złotek wystąpiły: Zuzanna Banasiewicz, Klaudia Roman, Sylwia Grabarczyk, Martyna Zając, Izabela Wiercioch, Aleksandra Smuga, Martyna Łokietek, Natalia Polit, Olga Linde, Marta Makowska i Daria Saganowska.

Wicemistrzyniami miasta zostały dziewczęta z drugiej drużyny Gimnazjum Miejskiego nr 1 (uczennice klasy III), trzecie miejsce zajęły uczennice Gimnazjum Miejskiego nr 3. Kolejne miejsca zajęły uczennice Gimnazjum Miejskiego nr 2, natomiast piąte miejsce zajęła trzecia drużyna z Gimnazjum Miejskiego nr 1(uczennice I klasy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych).

Mistrzami Mińska Mazowieckiego chłopców zostali natomiast uczniowie Gimnazjum Miejskiego nr 3 im. Janusza Kusocińskiego. Tytuł wicemistrzów Mińska Mazowieckiego przypadł uczniom Gimnazjum Miejskiego nr 2 im. Jana Pawła II, natomiast brązowe medale odebrali siatkarze Gimnazjum Miejskiego im. Gen. Władysława Andersa w Mińsku Maz..

Dla najlepszych zawodniczek i zawodników turnieju nie zabrakło pamiątkowych medali i pucharów. Rozgrywki odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 1.