Srebrne medale w siatkówce plażowej dla Nadarzyna

23.06.2018 roku zostały rozegrane eliminacje do Mistrzostw Mazowsza w siatkówce plażowej w kategorii młodziczek. Para GLKS  Nadarzyn Wrońska/Brzeczkowska - uczennice SOS Nadarzyn przeszły przez eliminacje jak burza wygrywając wszystkie spotkania 2:0.

24.06 rozegrany został finał Mistrzostw Mazowsza w kategorii młodziczek. Pierwsze dwa spotkania zawodniczki GLKS Nadarzyn wygrały 2:0 i już mogły cieszyć się z awansu do dalszego etapu rozgrywek.

W półfinale zwyciężyły 2:1 z parą LTS Legionovia a w finale uległy 0:2 parze z Ateny Warszawa. Para Kinga Wrońska/Julia Brzeczkowska zajęła 2 miejsce w Mistrzostwach Mazowsza w siatkówce plażowej w kategorii młodziczek i awansowała do Półfinałów Mistrzostw Polski.