Minisiatkówka chłopców w Białej Podlaskiej

14.01.2015 r. w ZSO nr 2 w Białej Podlaskiej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej miasta Biała Podlaska w mini piłce siatkowej chłopców w kategorii klas V i VI. Turniej zorganizowany był przez BSZS i nauczycieli SOS. pracujących w PG nr 5. W zawodach uczestniczyło 8 Szkół Podstawowych.

Młodzi siatkarze  SP 6 z Białej Podlaskiej nie mieli sobie równych. Wygrali wszystkie mecze po 2:0  i zajęli  I miejsce w obydwu kategoriach wiekowych. Uzyskali tym samym awans do Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się również w naszej szkole dnia 21.01.2015r.

Uczniowie SOS. zapewnili obsługę techniczną i sędziowską zawodów. Zwycięskie drużyny nagrodzone zostały pucharami i dyplomami. Nauczyciele SOS. obserwowali zawodników uczestniczących w turnieju po kątem naboru do klasy I PG nr 5.