Amatorska Liga Piłki Siatkowej w Skarżysku Kamiennej kontynuuje rozgrywki

W sobotę 20 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych Nr 1 w Skarżysku - Kamiennej siatkarze amatorzy rozegrali drugą kolejkę spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

W pierwszym spotkaniu drugiej kolejki zmierzył się drużyny Pereko Starachowice i Siatkarski Ośrodek Szkolny I, spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Pereko 3:0, w pierwszym secie siatkarz ze Starachowic  wygrali 25:19, w drugim 25:12, najbardziej wyrównany był trzeci set, siatkarze SOS. walczyli do końca o zwycięstwo, jednak przegrali 23:25

W drugim meczu druga drużyna SOS zmierzyła się z Belframi, którzy w pierwszej kolejce pauzowali, spotkanie zakończyło się wygraną bardziej doświadczonej drużyny Belfrów 3:0, pierwsze dwa sety wygrane do 17, w trzecim młodzi siatkarze SOS II zdołali ugrać tylko 11 punktów.

Celem stworzenia tych rozgrywek jest dla naszego SOS. -u możliwość doskonalenia poznanych elementów technicznych i taktycznych w grze z zespołami seniorów z terenu miasta i z poza niego.

Mamy nadzieję, ze konfrontacje naszych chłopców pozwoli im nabrać pewności siebie oraz zdobyć doświadczenie, którego w samym treningu nie da się zdobyć.